neděle 5. června 2011

1.6., středa

Takže jsem přijata na dvě vejšky, buď strávim rok chozením do divadla Husa na provázku a naučím se za každým slovem řikat "pyčo", nebo budu trávit odpoledne před orolojem vystavěném ve stylu socialistického realismu, prospěje mi to asi - vypadnout - dospěju, naučím se vařit a psát básničky.

2 komentáře:

  1. Nezapomeň, že v Brně je teď nově taky dildo, u něhož můžeš trávit krásná a romantická odpoledne (akorát kamarádi u něj byli a říkali, jak je hrozně malý), a co se týče Olmiku, tam je zas hodně jinejch pěknejch věcí, všichni radši dělaj, že ten orloj tam vůbec neni.
    Ale zůstaň v praze, víšco. Co my tu bez tebe - kulturně i jinak bychom shnili.

    OdpovědětVymazat
  2. Však já ho viděla. Všichni, co ho míjeli, se poťouchle usmívali.
    Ach jo, vy mě těma komplimentama snad přemluvíte.

    OdpovědětVymazat