Včera mi asi ve třech testech vyšlo, že mám lehkou depresi, ovšem DNES mi ten hrubián (viz před-před-příspěvek) koupil Camelky, já dostala žravou a rajčatový salát s fetou ze mě udělal člověka šťastného, přesto, že mám zítra přijímačky (protože jestli tam bude Pan Just, tak asi přijdu o hlas).
Žádné komentáře:
Okomentovat