úterý 14. června 2011

14.5., úterý

Včera mi asi ve třech testech vyšlo, že mám lehkou depresi, ovšem DNES mi ten hrubián (viz před-před-příspěvek) koupil Camelky, já dostala žravou a rajčatový salát s fetou ze mě udělal člověka šťastného, přesto, že mám zítra přijímačky (protože jestli tam bude Pan Just, tak asi přijdu o hlas).

Žádné komentáře:

Okomentovat