neděle 5. června 2011

4.6., sobota

Děláme kulisy, lepíme na dřevo tapety, pijeme víno - to vše na nádvoří Divadla Na zábradlí... mám pocit, že šli na představení studenti DAMU a musím se pousmát - nevzali mě, ale zatímco oni jdou jen na představení, já se roztahuju na celém dvoře a tluču připínáčky do divadelní kulisy.

Žádné komentáře:

Okomentovat