čtvrtek 23. června 2011

23.6., čtvrtek

Asi je to špatný, ale nemohu, když jsem v divadle, kde jsme hráli, kde se uvedla hra, kterou jsem napsala, sedět jen tak, bez náznaků chlouby, a když se o to snažím, tak si to vyčítám.

Žádné komentáře:

Okomentovat