Trochu melancholické (nikoli však smutné) je, že bych si doopravdy byla schopná vzít za muže jen dvě osoby na této planetě; jeden je mrtvej (už skoro půl století) a druhej je příliš krásnej a talentovanej, takže mi ho šlohne nějaká akčnější loupežnice.
Žádné komentáře:
Okomentovat