pondělí 20. června 2011
20.6., pondělí
Bezvadnej den; nejdřív přebírám maturitní vysvědčení, potom si sedám do deště na lavičku s Friscem (koupila jsem si ho částečně proto, že jsi ho nenáviděl, brouku), grilování (pijeme a hrajeme hry, můj nejmilejší profesor se snaží ztvárnit pantomimou "pamlsek") a nakonec odjíždíme ve tři ráno taxíkem a já jsem šťastná(!), nejen proto, že se dnes ukázalo, že má vytrvalá víra v člověka je naprosto zasloužená, protože mezi sebevětšíma kreténama stejně vždycky narazíš na někoho, kdo ti naleje víno i šampus a ještě ti zaplatí bezpečný odvoz nebezpečnou Prahou.
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Žádné komentáře:
Okomentovat