Je to zvláštní - dostat zprávu od kluka z Vagónu, že je rád, že potkal tak skvělou osobu, protože předtím jsem mu napsala, že se s ním nesejdu a pak jsem mu na další zprávu neodpověděla, já totiž nevím, co na mě v tu noc s láhví vína v krvi a spoceným obličejem od tance moh' vidět, jo a v příštím životě chci být ruský cikánský houslista.
Žádné komentáře:
Okomentovat