neděle 26. června 2011

24.6., pátek

Nesnáším slovo "bejvalej", to slovo by nemělo existovat, co bylo, to není a všichni ti bejvalý jsou, jenom mimo vesmír těch, kteří to slovo používají, musím zapracovat na argumentech a pak světu řeknu, proč je termín "bejvalej" hloupost.

Žádné komentáře:

Okomentovat