Aprílu jsem si moc neužila: mimochodem jsem se ve školní jídelně zmínila o tom, že naše paní profesorka Taata řve jako kráva, samozřejmě jsem přitom zapoměla, že se nacházím ve ŠKOLNÍ jídelně a že je klidně možné, že paní profesorka Taata sedí rovnou za mnou - ha!
Žádné komentáře:
Okomentovat