pondělí 18. dubna 2011

18.4., pondělí

Napsala jsem o něm včera povídku a on dnes přišel - víc než slova jsou pohledy a rebélie kouření cigaret po začátku hodiny, nesmysly, nesmysly, kamarádku mi zase krade blázinec (a zrovna tu, která je nejnormálnější), vemte si mě, vemte si mě, chci bejt pryč od těhle zmatků, plivajících druháků, zuřících aut, palačinek s přeslazenou marmeládou a toho jeho hlubokýho hlasu, chci bejt pryč a tvořit si (tiše) svoje dada-lidi z modelíny.

Žádné komentáře:

Okomentovat