čtvrtek 31. března 2011

31.3., čtvrtek

Lidem se líbí moje básničky, dost divný, protože ony podle mě vážně za moc nestojej, každopádně pořád to není tak divný, jak divný je koukat se do zrcadla - hmota v odrazu, cosi, co nějak vypadá, schránka - kolik společnýho má moje tělo s tím, co jsem?

Žádné komentáře:

Okomentovat