sobota 30. dubna 2011

29.4., pátek

Dostala jsem chuť na básničky - sahám po existencialistovi, feťákovi, úchylovi a vekslákovi a do toho si zpříjemňuji příjemné chudákem doktorem Faustem.

Žádné komentáře:

Okomentovat