čtvrtek 14. dubna 2011

13.4., středa

Opilá básnířka, nafoukanej pseudoJosefČapek a teplý pivo, totiž zjistila jsem, že trávit všední dny na místech, kde se kdysi vyráběli drogy a teď to tam smrdí plísní je docela povznášející (pokud není venku tisíc stupňů pod nulou).

Žádné komentáře:

Okomentovat