Dnešek je tedy dnem, kdy zabili Kinga a nikdo to neví, nevěděla bych to ani já, za což se haním, ale dávám to za vinu městský knihovně, kde mám už přes dva roky "čekající" (čti stojící či mrtvou) rezervaci na jeho biografii...tak jak mám vědět, kdy umřel, že jo?
Žádné komentáře:
Okomentovat