Čtyřhodinová zkouška s mými miláčky, kterým se hroutí svět, protože v setkáních idiota s chytrým byli vždy ti chytří, což se nevyplácí (myšlení není sice ilegální, ale většinou svůj trest najde).
Neurážej mi Matěje, to neni idot - obávám e, že idiot sem vždycky jenom já:) A dík za toho "miláčka". Hele, mně už se zhroutil svět tolikrát, že to eště párkrát přežiju, neboj, víšco:) (Teoreticky jsem toho dokázala už tolik, ale prakticky jsem pořád jenom alkoholik!)
Neurážej mi Matěje, to neni idot - obávám e, že idiot sem vždycky jenom já:)
OdpovědětVymazatA dík za toho "miláčka".
Hele, mně už se zhroutil svět tolikrát, že to eště párkrát přežiju, neboj, víšco:)
(Teoreticky jsem toho dokázala už tolik, ale prakticky jsem pořád jenom alkoholik!)