pátek 22. dubna 2011

21.4., čtvrtek

Čtyřhodinová zkouška s mými miláčky, kterým se hroutí svět, protože v setkáních idiota s chytrým byli vždy ti chytří, což se nevyplácí (myšlení není sice ilegální, ale většinou svůj trest najde).

1 komentář:

  1. Neurážej mi Matěje, to neni idot - obávám e, že idiot sem vždycky jenom já:)
    A dík za toho "miláčka".
    Hele, mně už se zhroutil svět tolikrát, že to eště párkrát přežiju, neboj, víšco:)
    (Teoreticky jsem toho dokázala už tolik, ale prakticky jsem pořád jenom alkoholik!)

    OdpovědětVymazat