pondělí 14. března 2011

14.3., pondělí

Chtěla bych dělat všechno, nejlépe najednou, stříhat, lepit, barvit, fotit, hrát, skládat, psát, moralizovat, nadávat, konzumovat, tleskat a režírovat, měla bych asi přestat kouřit, pít a odstěhovat se do hor, abych si tedy zajistila dlouhý život, ale to bych to pak nebyla já.

Žádné komentáře:

Okomentovat