pondělí 14. března 2011

13.3., neděle

Tak mi zavolala, že jdeme dneska do divadla - ty si to nepamatuješ? - ale jó, kladenskej Racek, jasně, jsem už sice trochu přečechovaná, trochu přerackovaná (tohle bylo moje čtvrtý představení Racka), ale nevadí, bylo to skvělý, začínám si být téměř jistá, že to nejlepší divadlo se odehrává za "hrancemi" Prahy, což je smutný, někdo by měl ty pražský divadelníky nakopat do zadků a nasadit místo nich opravdové lilie.

Žádné komentáře:

Okomentovat