čtvrtek 31. března 2011

30.3., středa

Přemýšlím o lidech, za okny tam venku zpívaj ptáci, jsou neuvěřitelně vytrvalí, což může bejt někdy votravný, protože toho na reperotáru zase tak moc nemají.

Žádné komentáře:

Okomentovat