úterý 15. března 2011

15.3., úterý

Tak já miluju absurdno a paradoxy, aniž vím, že jsem předurčená k existencialismu, takže: jsme odsouzeni ke svobodě, važme si toho, protože krásnější odsouzení nemůže bejt.

Žádné komentáře:

Okomentovat