neděle 20. března 2011

20.3., neděle

Táta dostavil další knihovničku - můj pokoj vypadá jako antikvariát, což je buď zajímavý nebo nudný, s výhrou v jedné literární soutěži čítající asi dvacet knih totožného autora vypadám navíc jako odborník na Škvoreckýho, což je superhloupost.

2 komentáře:

  1. rozhodně zajímavý, mně se knihy válí všude kolem a jediné, co naši udělali, bylo, že mi zakázali kupovat si další :D

    OdpovědětVymazat
  2. Jo, to je ta jednodušší alternativa. Ale když říkaj: studuj, tak máme právo si vyžádat knihovnu ;)

    OdpovědětVymazat