rozhodně zajímavý, mně se knihy válí všude kolem a jediné, co naši udělali, bylo, že mi zakázali kupovat si další :D
Jo, to je ta jednodušší alternativa. Ale když říkaj: studuj, tak máme právo si vyžádat knihovnu ;)
rozhodně zajímavý, mně se knihy válí všude kolem a jediné, co naši udělali, bylo, že mi zakázali kupovat si další :D
OdpovědětVymazatJo, to je ta jednodušší alternativa. Ale když říkaj: studuj, tak máme právo si vyžádat knihovnu ;)
OdpovědětVymazat