pátek 6. května 2011

6.5., pátek

Brno, bába se stihomamem, dvě blbý, ale upřímný básničky, nevolnost, hysterie, otupění a Voskovec s Werichem a jejich Brabenec.

1 komentář:

  1. Svádíš boj se slovíčky? To je chvályhodné, ať žijou básničky.

    OdpovědětVymazat