Denně mezi zdmi světa
pátek 6. května 2011
6.5., pátek
Brno, bába se stihomamem, dvě blbý, ale upřímný básničky, nevolnost, hysterie, otupění a Voskovec s Werichem a jejich Brabenec.
1 komentář:
Anonymní
7. května 2011 v 7:31
Svádíš boj se slovíčky? To je chvályhodné, ať žijou básničky.
Odpovědět
Vymazat
Odpovědi
Odpovědět
Okomentovat
Načíst další...
Novější příspěvek
Starší příspěvek
Domovská stránka
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Svádíš boj se slovíčky? To je chvályhodné, ať žijou básničky.
OdpovědětVymazat