čtvrtek 26. května 2011

24.5., úterý

Maturita: všichni pláčou, smějí se a tak (totiž-jedná se zřejmě o neurózu, konkrětně o hysterii), z mé maturitní práce chce udělat úča povinnou četbu, Bára si dělá srandu, že to bude povinná četba pro uchazeče o studium na DAMU, což by byl krásný paradox vzhledem k tomu, že mě na DAMU nevzali.

Žádné komentáře:

Okomentovat