Tak jó, hele: do tý svý oblíbený kavárny bych neměla chodit, protože tam chodí strašně moc ošklivejch lidí (ošklivý znamená v tomhle případě bez budoucnosti), číšník mojí opilé kamarádce tyká a chce jí vyhodit, protože nahlas řve: "Bla bla bla bla" pořád dokola, čímž intenzivně dokazuje nesmyslnost lidské (ne)komunikace.
Žádné komentáře:
Okomentovat