neděle 15. května 2011

14.5., sobota

Kocovina jako prase, aspirin coby nutná snídaně, jelikož mě čeká čtyřhodinová cesta autobusem do Olomouce (přijímačky) jsem punkáč a jsem si toho vědoma, to jen většina lidí mě má za slušnou a rozumnou.

Žádné komentáře:

Okomentovat