neděle 15. května 2011

15.5., neděle

Po pohovoru mi komise řekla, že jsou ze mě nadšený, takže když nic jinýho, možná dostanu možnost se zavrtat na severní Moravu, daleko od nafoukanejch Pražáků a mý skvělý maminky, která mě miluje i když piju a jsem protivná, plus daleko od mejch přátel, který mě milujou i když "bla bla", potkávám supermagora-intelektuála (kterej teda odpuzuje i mě), bavíme se o beatnících, o filosofii a o jeho posedlosti LSD a nekomentuji jeho názor, že jsme na stejné vlně, protože moje LSD je jen dočasná apatie, ze který se dostanu - doufám - pomocí studia na maturitu a Bukowskiho, juchů!

Žádné komentáře:

Okomentovat