pátek 25. února 2011

24.2., čtvrtek

Hlad přepit, vytvořila jsem si bublinu, ve které se můžu smát sobě i světu, učitelům, přijímacím komisím, přátelům, básníkům.

Žádné komentáře:

Okomentovat