Dneska nám pouštěli dokument o Boudníkovi, což ve mně zanechalo nebývalý dojem a já se pak celý den tvářila "zapškle" a "smutně", ale přitom mě to nerozesmutnilo, nabudilo mě to, hlavně to, že ten chlápek, co pil jenom pivo a měl zvláštní tvář zasvětil svůj život tomu, jak vtěsnat svět do jediné barevné výpovědi, musím se někdy někde podívat, jestli se mu to povedlo.
Žádné komentáře:
Okomentovat