středa 23. února 2011

23.2., středa

Život je možná něco jako dlouhej monolog, ve kterým si hodně protiřečíš, hodně věcí dramatizuješ a občas ti ta slova nikdo nevěří, z čehož vyplývá, že si najdu bohatýho kamaráda-sponzora a stanu se myslitelem.

1 komentář:

  1. Hej moment, já očekávám, že takovym bohatym kamarádem sponzorem mi budeš ty! To mi jako nedělej! :D

    OdpovědětVymazat