pondělí 21. února 2011

21.2., pondělí

Dnes už vím, že dát si trochu zmrzliny deset minut potom, co jsem snědla párek s hořčicí není ten nejlepší nápad, jaký jsem kdy dostala.

Žádné komentáře:

Okomentovat