Denně mezi zdmi světa
pondělí 21. února 2011
21.2., pondělí
Dnes už vím, že dát si trochu zmrzliny deset minut potom, co jsem snědla párek s hořčicí není ten nejlepší nápad, jaký jsem kdy dostala.
Žádné komentáře:
Okomentovat
Novější příspěvek
Starší příspěvek
Domovská stránka
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Žádné komentáře:
Okomentovat