neděle 27. února 2011
27.2., neděle
Sny o tátovi, kterýmu ukousnul medvěd půl ruky nejsou fajnový, moje postavy ze snů mají rakovinu a umírají, a kdo se pak diví, že jsem morous?
26.2., sobota
Já nevím, proč si pro maturitní práci volím téma jako je existancialismus, asi mám sebedestruktivní sklony nebo sakra co.
pátek 25. února 2011
24.2., čtvrtek
Hlad přepit, vytvořila jsem si bublinu, ve které se můžu smát sobě i světu, učitelům, přijímacím komisím, přátelům, básníkům.
středa 23. února 2011
23.2., středa
Život je možná něco jako dlouhej monolog, ve kterým si hodně protiřečíš, hodně věcí dramatizuješ a občas ti ta slova nikdo nevěří, z čehož vyplývá, že si najdu bohatýho kamaráda-sponzora a stanu se myslitelem.
úterý 22. února 2011
22.2., úterý
Dřímá ve mně Francouz, ani ne tak Francouzska jako Francouz, byla bych něžný, nesnesitelně romantický alkoholik s cigaretou v koutku..., zdá se to jako pohádka, ale i Frantíci umírají na rakovinu plic.
pondělí 21. února 2011
21.2., pondělí
Dnes už vím, že dát si trochu zmrzliny deset minut potom, co jsem snědla párek s hořčicí není ten nejlepší nápad, jaký jsem kdy dostala.
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)