čtvrtek 31. března 2011
31.3., čtvrtek
Lidem se líbí moje básničky, dost divný, protože ony podle mě vážně za moc nestojej, každopádně pořád to není tak divný, jak divný je koukat se do zrcadla - hmota v odrazu, cosi, co nějak vypadá, schránka - kolik společnýho má moje tělo s tím, co jsem?
30.3., středa
Přemýšlím o lidech, za okny tam venku zpívaj ptáci, jsou neuvěřitelně vytrvalí, což může bejt někdy votravný, protože toho na reperotáru zase tak moc nemají.
neděle 27. března 2011
27.3., neděle
Až budeme zase s tátou chtít překvapit mámu s narozeninovým dárkem, připomeňte mi někdo, že to neumíme (a že máma NESNÁŠÍ Františkovy Lázně).
pátek 25. března 2011
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)