neděle 10. dubna 2011

pondělí 4. dubna 2011

4.4., pondělí

Dnešek je tedy dnem, kdy zabili Kinga a nikdo to neví, nevěděla bych to ani já, za což se haním, ale dávám to za vinu městský knihovně, kde mám už přes dva roky "čekající" (čti stojící či mrtvou) rezervaci na jeho biografii...tak jak mám vědět, kdy umřel, že jo?

3.4., neděle

Hodný studentík ve mně řekl: "Ne, Terezo, teď tě nesmí zajímat nic než intertextuální realita a hermeneutika," a ten chudák - jedinej normální človíček ve mně, obdařen lehkým cynismem - mávl rukou a podlehl.

2.4., sobota

Jaro je tu, ale i na jaře se svět zdá být šílený.

pátek 1. dubna 2011

1.4., pátek

Aprílu jsem si moc neužila: mimochodem jsem se ve školní jídelně zmínila o tom, že naše paní profesorka Taata řve jako kráva, samozřejmě jsem přitom zapoměla, že se nacházím ve ŠKOLNÍ jídelně a že je klidně možné, že paní profesorka Taata sedí rovnou za mnou - ha!