pátek 6. května 2011
6.5., pátek
Brno, bába se stihomamem, dvě blbý, ale upřímný básničky, nevolnost, hysterie, otupění a Voskovec s Werichem a jejich Brabenec.
5.5., čtvrtek
Stejně jako před rokem mám i teď na své narozeniny depresi, blahopřání přišlo ale hodně, takže se nesmím tvářit příliš chmurně - ještěže mám nárok na spánek.
středa 4. května 2011
pondělí 2. května 2011
2.5., pondělí
Boj o Boha: kýč nebo životní otázka?, docela ráda bych se okamžitě zhulila - bylo by to krásné, protože by to bylo jen tak.
neděle 1. května 2011
1.5., neděle
Nedobrá nálada, příliš spánku, víno, směšně sentimentání Petřín, kecy, kecy, Indie, aha, tak ty jsi taky spala s mou dětskou láskou!, kecy, kecy, Masaryk a krevety, kecy, zpráva od bejvalky mého milého; kdyby na mě skočila s kudlou, zřejmě bych se nebránila, jenom se chechtala.
30.4., sobota
Dnes jsem se schovala před bouřkou a bůhví, proč je mi trochu neveselo, když mi má bejt jenom veselo.
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)