středa 13. července 2011

13.7., středa

Viděla jsem, jak oblohu přeřízl velký blesk a já si řekla: ať se jdou ohňostroje bodnout!

12.7., úterý

Achjo, kdybych se do tý Prahy nedostala, mohla bych teď přemýšlet nad Harry Potterem, Kunderovou N/nesmrtelností, číslem pí nebo nad čímkoli jiným než nad tím, kudy směřovat kroky své, oujé.

11.7., pondělí

Kupuju si kameru.

pondělí 11. července 2011

10.7., neděle

Bosá v dešti u Národního divadla, Ester, strašně vína, s Maruškou jsme místo výstavy zamířily na to víno (to kvůli podpatkům, ve kterých ani já nemůžu chodit), fascinuje mě, jak náš den (život???!!!) utvářejí detaily.

9.7., sobota

Palačinkárna, Geti, má "aura úspěchu" a večerní chvilka jejího patetismu.

pátek 8. července 2011

8.7., pátek

Po prosbě o cigaretu mi otec dává na stůl doutník a povídá: tu máte, paní spisovatelko, jestli paní spisovatelka neumře na rakovinu, pak snad neumře nikdy.

čtvrtek 7. července 2011

7.7., čtvrtek

Navlíkáním korálků se snažím prožít chvíle normálně, jó, a taky jsem dopsala svou druhou divadelní hru, heč.