středa 13. července 2011
13.7., středa
Viděla jsem, jak oblohu přeřízl velký blesk a já si řekla: ať se jdou ohňostroje bodnout!
12.7., úterý
Achjo, kdybych se do tý Prahy nedostala, mohla bych teď přemýšlet nad Harry Potterem, Kunderovou N/nesmrtelností, číslem pí nebo nad čímkoli jiným než nad tím, kudy směřovat kroky své, oujé.
pondělí 11. července 2011
10.7., neděle
Bosá v dešti u Národního divadla, Ester, strašně vína, s Maruškou jsme místo výstavy zamířily na to víno (to kvůli podpatkům, ve kterých ani já nemůžu chodit), fascinuje mě, jak náš den (život???!!!) utvářejí detaily.
pátek 8. července 2011
8.7., pátek
Po prosbě o cigaretu mi otec dává na stůl doutník a povídá: tu máte, paní spisovatelko, jestli paní spisovatelka neumře na rakovinu, pak snad neumře nikdy.
čtvrtek 7. července 2011
7.7., čtvrtek
Navlíkáním korálků se snažím prožít chvíle normálně, jó, a taky jsem dopsala svou druhou divadelní hru, heč.
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)